26 Haziran 2019 Çarşamba

Ana Sayfa » , , » Yves Rocher Peelingli El Bakım Yağı

Yves Rocher Peelingli El Bakım Yağı

26 Haziran 2019 Çarşamba

Herkese merhaba; Yves Rocher pek çok ürününü sevdiğim bir marka olarak hayatıma girdi. Özellikle roll-on larını çok sevsem de bu el peelinginin gönlümde ayrı bir yeri oluştu. 

75 ml'lik boyutu ile oldukça uzun süre kullanılabilecek bir ürün. Kıvamı oldukça yoğun ve içerisinde peeling tanecikleri mevcut. İçeriğinde organik arnika ve doğal çilek çekirdekleri bulunuyor. Arnika bitkisinin iyileştirici, rahatlayıcı ve koruyucu bir etkisi var. Haftada 1 ya da 2 kez düzenli kullanımı öneriliyor. Kuru elinize masaj yaparak uyguladıktan sonra ılık bir su yardımı ile temizleyebilirsiniz. Kullanım sonrasında elde bıraktığı yumuşaklık hissini beni mutlu etti. Özellikle kış aylarında kuruyan ya da ev işlerinde kullanılan kimyasallar sayesinde yıpranan ellerime ilaç gibi geldi.

Malum yaş aldıkça cildinize ne kadar iyi baksak da dış etkenlerden dolayı en çok yıprananlar ellerimiz oluyor. O yüzden el bakımı da cilt bakımı kadar önemli bence. El bakımınız için paraben ve mineral içermediğinden Yves Rocher'in bu el peelingini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

1 yorum: