5 Temmuz 2019 Cuma

Ana Sayfa » , , , » Farmasi Vanilla Diamond Tekli Far

Farmasi Vanilla Diamond Tekli Far

5 Temmuz 2019 Cuma
Farmasi'nin tekli farlarından Vanilla Diamond renginin incelemesi ile karşınızdayım. Farmasi Türk markası olması ve de güzel ürünleri ile gönlümde taht kurmuş bir marka. Bu güne kadar kendisinden aldığım ürünlerden 1-2 ürün dışında beğenmediğim hiç olmadı. O yüzdendir ki kendime de indirimli alabilmek adına üye oldum. Farlara olan aşkım malum, o nedenle tabii ki Farmasi farlarını da denemeseydim olmazdı.Vanilla Diamond renginin katalog kodu 10 numara. Gördüğünüz ambalaj oldukça eski şimdilerde ambalajları değişti. Renk olarak nötr makyaj altına tüm göz kapağına kullanıma uygun bir renk. Aslında hafif ışıltılı gibi dursa da göz kapağına ışıltılar pek geçmiyor ama baz renk olarak kullandığım için bu benim için avantaj. 


Farmasi Vanilla Diamond tekli far yumuşak yapısı sayesinde kolay sürülüyor ve renk vermesi de yeterli bir düzeyde. Ambalaj içerisinde 5g ürün olmasına rağmen her makyajın altına kullanıldığında kolaylıkla dibini görebilirsiniz. Benim gibi ürünleri bitirmekten keyif alıyorsanız sizin için kullanması ve bitirmesi zevkli bir ürün olabilir.

Farmasi ürünlerini indirimli almak ve benimle birlikte ekip olup güzel hediyeler kazanmak isterseniz aşağıdaki linkten formu doldurarak kolayca sizde indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

1 yorum: