25 Haziran 2019 Salı

Ana Sayfa » , , , » Dr. Cevdet Tuna Farmasi Pure Rose Yüz Kremi

Dr. Cevdet Tuna Farmasi Pure Rose Yüz Kremi

25 Haziran 2019 Salı
Tüm cilt tipleri için uygun olan Farmasi Pure Rose serinin yüz kremini kullananlar bayılacaklar.

Öncellikle kokusundan bahsedeyim, öyle bayıltacak bir ağır gül suyu kokusu kesinlikle yok. Elinize bir gül alıp kokladığınızda aldığınız koku ne ise bu kremin kokusu da aynen o. Zaten uygulama sonrasında koku uzun süre sizinle kalmıyor.İçerisinde bulunan %100 saf gül suyu sayesinde cildinizin rengini düzenlemeye, kızarıklıkların yatışmasına yardımcı oluyor. Nemlendirmesine gelince ben özellikle kış aylarında kuru bir cilde sahip olsam da yaz gelince bu kuruluk biraz daha azalıyor. O yüzden bahar ve yaz aylarında kullanmayı oldukça sevdim ve nemlendirmesi bana yeterli geldi. Makyaj altına kullandığım zaman hızlı emildiği için problemsiz şekilde makyajımı yapabiliyorum. Böyle bir iddası olmasa da sanki makyaj öncesi kullanımda baz görevi görerek cildimi düzgünleştirip makyajın daha kalıcı olmasını sağlıyor gibi geldi bana.

Farmasi Dr Cevdet Tuna ürünlenim tümü gibi Pure rose gül serisi yüz kremi de dernokozmetik bir ürün olduğundan güvenle tercih edebilirsiniz.

Farmasi ürünlerini aşağıdaki linkten kayıt olarak kendinize %30-%40 gibi indirimlerle alabilir. Çeşitli teşvikler kazanabilirsiniz.

Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayabilirsiniz

1 yorum:

  1. ben de gündüz kullanıyorum bu kremi oldukça sevdim serinin geri kalanları da gayet iyi..

    YanıtlaSil