18 Haziran 2016 Cumartesi

Ana Sayfa » , , , » Rimmel London Exaggerate Dudak Kalemleri - Eastend Snob ve Addiction

Rimmel London Exaggerate Dudak Kalemleri - Eastend Snob ve Addiction

18 Haziran 2016 Cumartesi
Herkese merhaba; bugün aslında makyaj kategorisinde en az kullandığım ürünler olan dudak kalemlerinden Rimmel London markasına ait olanlardan bahsedeceğim. Rimmel London markası ülkemizde sadece Watsons mağazalarında satılıyor. Rimmel London Exaggerate dudak kalemleri ise asansörlü dediğimiz kalemlerden. Bu yazımın konusu olan renklerin isimleri ise 063 Eastend Snob ve 018 Addiction.Asansörlü olan dudak kalemlerini, kalemtraş ile açılanlara göre daha kullanışlı ve pratik buluyorum. Bir de o kalemlere göre genellikle yapıları daha yumuşak oluyor. Nitekim Rimmel London'ın bu dudak kalemlerinin yapısı da oldukça yumuşak ve çok kolaylıkla sürülüyor. Yapısı yumuşak olduğu için fazla açmadan kullanmak gerekiyor yoksa kırılabilir. Kalıcılıkları da benim beklentime göre başarılı. 3-4 saat kadar kalıyor dudaklarımda. 


Easten Snob güzel bir pembe tonu, addiction ise kahve tonlu bir pembe. Aslında Easten Snob gibi pembe tonlu rujları kendime hiç yakıştıramıyorum ama nedense bu dudak kalemi hoşuma gitti. Addiction gibi kahve tonlu dudak ürünlerini ise daha çok severek kullanıyorum.


Rimmel London Exaggerate dudak kalemlerini genel olarak sevdim. Tek başına kullanılabildiği gibi, rujlarımın altına baz olarak da çok rahat kullandım. Rujlarımın kalıcılığını da arttırdı. Benim için tek kötü yanı çabuk bitmesi oldu. Sanırım 12-13 TL civarında bir fiyatı var. Siz Rimmel London Exaggerate kalemlerinden denediniz mi?

11 yorum:

 1. ben de addiction olanını seviyorum, özellikle nude tonlardaki rujlarımla beraber kullanmayı

  YanıtlaSil
 2. Addiction çok çok güzelmiş gerçekten. Aslında dediğin gibi asansörlü kalemler kalemtraş ile açılanlara oranla çok daha yumuşak. Golden rose emily ve dream lips serisini es geçiyorum burda. En az asansörlü kalemler kadar yumuşaklar çünkü. İndirim varken ben de bir bakayım diyordum, hoş, kalemleri indirimde değildir ama olsun :) Eline sağlık

  YanıtlaSil
 3. bence bir dudak kalemi için 12 lira çok.ben 5 liradan sonrasını pahalı buluyorum.golden rose ve emily number one :))

  YanıtlaSil
 4. Hiç denemedim ben güle güle kullan pembe tonluları da ben seviyorum :) ama bende yakıştıramıyorum kendime bazen :)

  YanıtlaSil
 5. Ne guzelmis renkleri 😍 Gule gule kullan canim ❤💋

  YanıtlaSil
 6. Ben de dudak kalemlerini ruj niyetine kullanıyorum. Hem de biraz dıştan sürüyorum ki dolgun görünsün diye 🙈

  YanıtlaSil
 7. Aslında fiyatı uygunmus cabuk bitse bile alınabilir teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 8. Renkleri çok güzelmiş gerçekten. 😍

  YanıtlaSil
 9. Hiç almadım essence kullanıyorum ama renkler güzelmiş :)

  YanıtlaSil
 10. Renkler çok güzelmiş iyi günlerde kullanın :)

  YanıtlaSil
 11. Çok güzeller güle güle kullan canım :)

  YanıtlaSil