18 Ağustos 2017 Cuma

Ana Sayfa » , , , » Mac Strobe Cream İncelemesi

Mac Strobe Cream İncelemesi

18 Ağustos 2017 Cuma
Uzun bir aranın ardından tekrar blog yolculuğuma başlamak için karar verdiğimde sizinle ilk paylaşmak istediğim ürün Mac Strobe Cream oldu. Mac Strobe Cream bir ara o kadar meşhur oldu ki ben de o dönemde bu furyaya katılıp almıştım bu ürünü. Ancak uzun bir zaman sanırım makyaj yaparken üşendiğimden kullanmadım bu ürünü. Bu yaz ise uzunca bir süre deneme fırsatım oldu. Ürün ile ilgili yorumlarımı paylaşmadan önce değineceğim farklı bir konu var.


Mac Strobe Cream'in  şu anda Mac'in online sitesinde ve tabii ki mağazalarda 50 ml'lik bu boy için fiyatı 145 TL. Peki seyahat boyu olan 30 ml'lik ürün ne kadar dersiniz 49 TL. Yani 147 TL vererek 3 tane seyahat boy ürün alsam 90 ml'lik ürünüm olacak. Bu nasıl bir fiyat politikası hiç anlamış değilim. Peki ben nasıl bir gaflet içinde bu ürünü aldım acaba. Sanırım o dönem seyahat boy kalmamıştı. Neyse bir daha Mac Strobe Cream alırsam kesinlikle seyahat boy olan 30 ml'lik ürünü alırım. 


Gelelim Mac Strobe Cream hakkındaki yorumlarıma bir dönem farklı renk alternatifleri çıkmış olsa da sanırım pek tutulmadı ki şu an sitede yine sadece bu ürün mevcut. Strobe Cream aslında bir baz olarak üretilmiş. Özellikle makyaj altında cildiniz daha canlı görünsün, makyajın verdiği matlık azalsın diye kullanılabilen bir ürün. Ben ise bu ürünü hemen her gün nemlendirici olarak kullandım ve cildime güzel bir ışıltı, canlılık kattığını düşünüyorum. Tabii ki makyaj altında da vaad ettiklerini gerçekleştiriyor ve cilde ışıltı kazandırıyor. Işıltı ise sim değil, sanki ışığın parlaklığı yansıyormuş gibi bir görüntü oluşturuyor ciltte. Öyle aydınlatıcı sürmüşsün gibi bir parlaklık değil yani bu.

Mac Strobe Cream elimdeki ürün bitince tekrar almayı düşüneceğim bir ürün olacaktır ancak anlattığım nedenlerden ötürü kesinlikle seyahat boyunu almayı tercih edeceğim.

4 yorum: