27 Temmuz 2015 Pazartesi

Ana Sayfa » , , » Hc Hair Care - Kolay Saç Tarama Spreyi

Hc Hair Care - Kolay Saç Tarama Spreyi

27 Temmuz 2015 Pazartesi
Hc Hair Care kolay saç tarama spreyi bu yazımın konusu olan ürün. Hc Hair Care saç bakım ürünlerinden oluşan bir kozmetik sitesi. Ürünlerini kendileri üretiyorlar ve ürettikleri ürünler oldukça başarılı. Daha önce yıpranmış saçlara bakım yapan Ovex isimli ürünü kullanmış ve oldukça da memnun kalmıştım. Sıvı saç kremi olarak da adlandıracağımız bu üründen bahsedecek olursak; 

sac tarama spreyi

İlk olarak ürünü aldığımda beni benden alan şey kokusu oldu. Sanki böyle çilek gibi kokuyor. İçeriğindeki sıvılaştırılmış keratin sayesinde saçlarımızı iyi bir bakım da yapıyor. Benim saçlarım ince telli. Banyo sonrasında ise fazlaca dolaşıyor. Aslında banyo sırasında da maske kullanıyorum. Maske kullandığım zamanlar dolaşma sorunum daha az oluyor ama eğer maske ya da krem uygulamamışsam saçlarımı taramak imkansız olabiliyor. İşte bu tip durumlarda da elim bu ürüne gidiyor. Hc Hair Care kolay tarama spreyini çalkalayarak saçlarınıza sıkıyorsunuz sonrasında ise durulama yapmadan saçlarınızı tarıyorsunuz. Saçlarımda fazla bir yağlanma problemi ya da herhangi bir olumsuzluk yaratmadı. Aksine saçlarım daha bir söz dinler ve de daha az elektriklenir oldu.

Hc Hair Care'in kolay saç tarama spreyi eğer saçlarım çok dolaşıyor ve de kabarıyor, hatta elektirikleniyor diyorsanız bu ürün tam size göre. Hc Hair Care ürünlerini merak ediyor ve de incelemek istiyorsanız linke tıklayabilirsiniz. Kolay saç tarama spreyinin fiyatı ise 10 TL


15 yorum:

 1. Tamda saçlarım için bakım ürünü aradığım bir dönemde iyi denk geldi. Zira benimde banyodan sonra yardımcı ürünler kullanmazsam eğer taramak pek mümkün olmuyor.

  YanıtlaSil
 2. bu ürünü tam deneyecekken saçımı kestirdim pek gerek kalmadı uzayınca artık :-))

  YanıtlaSil
 3. Uygun fiyatlı ve çok sevdiğim bir ürün. Dediğin gibi kokusu da harika <3 bende severek kullanıyorum

  YanıtlaSil
 4. Çok kolaylık sağlayacak bir ürüne benziyor zor açılan saçlar için.

  YanıtlaSil
 5. Elektriklenmeyi önlenmesi süper (:

  YanıtlaSil
 6. Çok iyiymiş. Benim de saçlar zor taranır. Bir de bu ara uzatmaya çalışıyorum iyice zorlaştı

  YanıtlaSil
 7. ay keşke kabarsa saçlarım :D

  YanıtlaSil
 8. Keratinli olması süper...Güle güle kullanın..

  YanıtlaSil
 9. Fiyatı da çok uygunmuş.Güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 10. sorun yaşayanlar için süper bir ürün

  YanıtlaSil
 11. Hc Hair Care saç bakım ürünleri gerçekten başarılı

  YanıtlaSil
 12. bu firma bu ve bir kaç ürününü bana hediye gönderdi fakat kullanamadım kızım saolsun benden önce kullandı memnunmu bilmiyorum kızınız varsa kumanız var demektir :)
  www.hadisofraya.com

  YanıtlaSil
 13. Bunu kuzenimde denedim ve çok beğendim. Bende alacağım

  YanıtlaSil
 14. Bende bu ürünü merak ediyordum,teşekkürler bilgilendirme için.

  YanıtlaSil