10 Aralık 2014 Çarşamba

Ana Sayfa » , , » GRİ VE SOĞUK KIŞ GÜNLERİNE; RENKLİ LENSLERLE RENK KAT!!!

GRİ VE SOĞUK KIŞ GÜNLERİNE; RENKLİ LENSLERLE RENK KAT!!!

10 Aralık 2014 Çarşamba
air optix renkli lens 
Alcon AIR OPTIX® COLORS kontak lensler; gri kış günlerinde bakışlarınıza renk katarak, ortamı ısıtmanıza yardımcı olacak.
Göz bakımında dünya lideri Alcon tarafından üretilen ve güzellikle konforu aynı anda sağlayacak şekilde tasarlanan AIR OPTIX® COLORS renkli lensler; kış günlerinin gri havasını dağıtmamıza yardımcı olacak.
Parlak Mavi, Mavi, Gri, Gümüş Gri, Zümrüt Yeşili, Yeşil, Ela, Bal Rengi ve Kahverengi ile 9 renkten oluşan geniş bir yelpaze sunan AIR OPTIX® COLORS kontak lensler; “3’ü 1 arada” teknolojisi ile doğal ve canlı bakışlara sahip olma imkanı sunuyor.
Koyu bordo ve koyu kırmızı rujlu dudakları; sadece bolca maskara kullanarak öne çıkartan bu kışın makyaj trendinde; AIR OPTIX® COLORS kontak lensler ile sade ama aynı zamanda baştan çıkarıcı bir etki yakalamak mümkün olacak.
Silikon hidrojen yapısı ile lens içinden 6 kata kadar daha fazla oksijenin geçmesine izin vererek, gözlerin maksimum düzeyde nefes alabilmesine olanak sağlayan AIR OPTIX® COLORS kontak lensler; renkli bakışlara baştan çıkarcı bir doğallık ekliyor.
Alcon tarafından nefes alma özelliğiyle, güzellik ve konforu aynı anda sağlayacak şekilde tasarlanmış AIR OPTIX® COLORS renkli lenslerinden; numaralı ve numarasız olarak edinmek mümkün.
air optix renkli lens
*Göz kontrolü ardından reçete ile satışa sunulan AIR OPTIX® COLORS renkli lenslerin, 1 ay süreyle günlük olarak kullanılması öneriliyor. AIR OPTIX® COLORS kontak lensleri; her bir eşsiz rengin, kullanıcının kendi göz rengiyle hafifçe karışmasına izin veren, irisin ince renk farkını taklit eden çığır açıcı üçü bir arada FreshLook® COLORBLENDS® teknolojisi ile üretiliyormuş. FreshLook® COLORBLENDS® teknolojisi ayrıca göz ile renk etkileşimini azaltmak için rengi lens malzemesi içinde muhafaza ediyor.
*AIR OPTIX® COLOR kontak lenslerinin uygunluğu için göz doktorunuzu ziyaret etmek zorunda olduğunuzu da unutmamakta fayda var.
AIR OPTIX® COLORS kontak lensler hakkında daha detaylı bilgi almak için; 
Bir boomads advertorial içeriğidir.

8 yorum:

 1. Merhaba,mimledim sizi :) http://bellafiumee.blogspot.com.tr/2014/12/mimlendim.html

  YanıtlaSil
 2. Merhaba blogumda sizi bekleyen bir ödülüm var :)
  http://www.sosyalmedyakafe.com/2014/12/sosyal-medya-kafe-premio-dardos-odulu.html

  YanıtlaSil
 3. Merhaba ^^ makyajtavsiyem blog keşfi yazısı üzerine blogunuzu keşfettim ve artık takipteyim ^^ Ben de bloguma beklerim http://missowlcat.blogspot.de/ lensler güzel duruyor ancak hiç kullanamam sanırım kk öyle hissederim hep :)

  YanıtlaSil
 4. Blog keşif etkinliğinden geliyorumm bana da beklerim
  http://sinempehlivan39.blogspot.com.tr/
  :))

  YanıtlaSil
 5. merhaba,
  ben de bloğunuzu takibe başladım. kathleenandjoe.blogspot.com dışında www.naifce.com'a da beklerim.
  Güzel paylaşımlarınızda buluşmak üzere...

  YanıtlaSil
 6. Merhaba sizi mimledim:) http://makyajcigeldihanim.blogspot.com.tr/2014/12/mimlendim.html

  YanıtlaSil
 7. Merhaba, Blog Keşif Etkinliğinden geliyorum, takibe aldım sizi.
  http://griipalyaco.blogspot.com.tr/ bloguma da beklerim..

  Sevgiler..

  YanıtlaSil